Close Menu
SCPB '22 is een sportieve samenvoeging van Pancratius en SC Badhoevedorp

Rabo ClubSupport actie levert 3200 euro op.

6 oktober 2023
Rabo ClubSupport actie levert 3200 euro op.

Nadat de actie in 2020 ruim 3400 euro opleverde en vorig jaar ruim 2000 euro, konden we deze keer wederom 3200 euro bijschrijven op de clubrekening.

Vrijdag 6 oktober kwam mevrouw Willie Evers van de Rabobank Sloten naar onze club. In haar rugtas had zij een fraaie check met maar liefst euro 3203,86. Geen wonder dat jeugdvoorzitter Werner Leermakers (links) en secretaris Mathieu Vermast (midden) even tijd hadden vrijgemaakt om de cheque in ontvangst te nemen.

Diversiteit & Inclusie

Wij danken alle leden/rekeninghouders van de Rabobank Sloten/Badhoevedorp voor het stemmen op onze club. En uiteraard bedanken wij onze huisbank die deze actie inmiddels al heel veel jaren organiseert. Het is elk jaar weer een welkom bedrag voor de verenigingskas dat kan worden ingezet voor een speciaal doel. Dit jaar zullen we dat doen ter ondersteuning van het ingezette beleid op het gebied van Diversiteit & Inclusie.